EGE’DE BİRLİKTE VAR OLMA VE İLETİŞİM DERNEĞİ (SINIPARXI) VE EGE’DE BARIŞ VE İLETİŞİM DERNEĞİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ

  • Nisan 14, 2022 - Haziran 23, 2024

Etkinlik Hakkında

Ege’de Birlikte Var Olma ve İletişim Derneği (SINIPARXI) ve Ege’de Barış ve İletişim Derneği ile Ayvalık’ta Bir Araya Geldik

25 ay aradan sonra geçtiğimiz salı günü Ayvalık’tan Midilli’ye ilk seferin başlamasının ardından, bugün Ayvalık’a dönen ilk seferde Ayvalık Deniz Hudut Kapısı’nda keyfli birliktelikler yaşandı. Midilli’den Ayvalık’a gelen birçok ziyaretçiyle beraber, Ege’de Birlikte Var Olma ve İletişim Derneği (SINIPARXI) yönetim kurulu bu anlamlı günde Belediye Başkanı Mesut Ergin’i ziyaret ederek, pandemi ile yarıda kalan karşılıklı dostluk ve birlikteliğe yeniden devam edilmesi bağlamında nezaket ziyaretinde bulundular.

SINIPARXI adına Yönetim Kurulu Başkanı Villy Tentoma, Başkan Yardımcısı Stratis Pallis ve yönetim kurulu üyelerini, Alan Başkanlığı olarak limanda karşılayarak, Belediye Başkanı ile olan toplantıda kendilerine eşlik ettik.

Toplantıya Ayvalık dışından; Ege Barış ve İletişim Derneği adına Dikili Eski Belediye Başkanı Osman Özgüven ile Bergama Eski Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’in yanısıra Gazeteci Oben Ulu ile Gazeteci Gökmen Ulu’da katıldılar.

Kapıların yeniden açılması ile başlayan birliktelik ve dostluk sürecinin hiç kesintiye uğramamasını, karşılıklı projeler ile gelişmesini temenni ederiz.

Yaklaşan Etkinliklerimiz

Yakın zamanda olacak etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

error: